Atık Depoları

Türkiye geneline ve yurt dışına Evsel, Medikal ve Tehlikeli Atık Odası satış, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunan firmamız sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Hastane ve benzeri yerlerin atık toplama alanı olarak dizayn edilen soğuk depolama alanıdır. Hijyenik şartlara ve ortam soğutma muhafazasına uygun olarak üretilen firmamız İzmir Endüstiryel Soğutma, bilgi ve tecrübesi ile ihtiyaca özel soğutma sistemleri üretiminin yanı sıra, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının belirlediği standartlarda farklı tip ve ölçülerde tıbbi, evsel, tehlikeli, geri dönüşüm atıkları, malzeme deposu gibi seçeneklerle hazırlanan özel üretim depoların satışını yapmakla birlikte aynı zamanda Atık depo yapımı konusunda Danışmanlık hizmeti de vermektedir.

HİZMETLERİMİZ ;
Hastaneler, tıp ve diyaliz merkezleri gibi sağlık kurumları ile birlikte atık depolama ihtiyacı duyan tüm sektör ve kuruluşlara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yönetmeliklerine uygun anahtar teslim tıbbi, tehlikeli ve evsel atık Taşınabilir hazır sistem depo kurulumu yaparak güvenli ve hazır standartlar sunmaktadır.

    [recaptcha]

    endüstriyel atık deposu

    Sıfır ve İkinci El Soğuk Oda Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Lütfen Firmamızla İletişime Geçin.

    Call Now ButtonHemen Ara: 0544 618 43 09
    × Bize Yazın