Soğuk Hava Deposu

Türkiye geneline ve yurt dışına Soğuk Hava Deposu satış, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunan firmamız sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Soğuk Hava Deposu, genellikle hayvansal veya tarımsal gıdaların uygun sıcaklık koşullarında uzun süre saklanabilmesi için yalıtımın sağlanması ile izole edilerek inşaa edilen depodur. Genellikle poliüretan sandviç paneller ile izolasyonu sağlanırken, hermetik ya da yarı hermetik soğutma cihazları sayesinde depo içine monte edilen evaparotörler tarafından soğutulur. Depo sıcaklığının düşürülmesi, soğutma cihazının kapasitesine bağlıdır. Ülkemizde birçok faaliyet alanlı için kullanılan soğuk hava depoları, yalıtımları paslanmaz paneller ile sağlanarak sağlık sektöründe de ilaç depolama, aşı depolama gibi alanlarda kullanılır.

 

Soğuk Hava Deposu Fiyat

Soğuk hava deposu yatırımı öncesinde mutlaka profesyonel firmamızdan danışmanlık hizmeti alınmalı. Zira yatırım öncesinde dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bu hususların başında maliyet gelir. Soğuk hava deposu fiyatları soğuk hava deposunu oluşturacak olan ekipmanların kapasitesi ve kalitesine göre farklılık gösterir. Bunun için ilk etapta neyin soğutulacağından çok soğutulacak ürünün ne kadar olacağı ve bu ürünün depoya girip çıkma sirkülasyonu önemlidir. Dolayısı ile bu parametrelerin belirlenmesi soğuk hava deposu fiyat belirlemesinin önünü açacaktır.

Sıfır ve İkinci El Soğuk Depo Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Lütfen Firmamızla İletişime Geçin.

    [recaptcha]

    izmir soğuk oda servisi
    Call Now ButtonHemen Ara: 0544 618 43 09
    × Bize Yazın