Chiller Üniteleri

Türkiye geneline ve yurt dışına Chiller Üniteleri satış, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunan firmamız sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Chiller cihazları, endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir

soğutucu ünitedir.

Chiller cihazları, iki ana gruba ayrılır;

  1. Hava Soğutmalı Chiller Cihazları
  2. Su Soğutmalı Chiller Cihazları

HAVA SOGUTMALI CHILLER
Chiller içerisinde ki sogutucu gazın, evaporatör ve kompresör üzerinden kazandıgı enerjisinin hava sogutmalı bataryalar üzerinde atması seklinde çalısan sistemlerdir. Hava Sogutmalı Chiller cihazlarının kurulacagı alanlar sürekli taze hava akısına açık olmalı ve çoklu cihazkurulumu durumlarında cihazlar arası mesafenin,  üretici firma degerlerine baglı kalarakhesaplanması gerekmektedir. Hava sogutmalı chiller cihazları, genellikle su tüketimininminimize edilmesi gereken yerlerde veya paket tip cihaz seçenegini  daha makul bulan müsteri porföyleri için uygun bulunmaktadır.

 

Su Soğutmalı Chiller

Su soğutmalı chiller soğutma sistemleri, hava soğutmalı chiller çalışma mantığından farklı olarak kondenser devresindeki sıcak gazı su ile soğutur. Gazın soğutulması için hava soğutmalı bataryalar yerine su kullanan shell & tube veya plakalı tip ısı değiştiriciler kullanılır.

    [recaptcha]

    Sıfır ve İkinci El Soğuk Hava Deposu Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Lütfen Firmamızla İletişime Geçin.

    Call Now ButtonHemen Ara: 0544 618 43 09
    × Bize Yazın